Kontakta oss idag!

Vi erbjuder prisvärda resor med prisgaranti och vill gärna ge dig de bästa förslagen till er kommande skidresa! Vi välkomnar dig därför att höra av dig till oss då vi sitter redo att hjälpa dig med att sätta ihop din perfekta skidsemester. Har du frågor eller funderingar är du därför alltid välkommen att kontakta oss.

Du når oss på telefon eller mail och ser våra telefontider och mailadress nedan:

Telefon:
0770 37 37 57

Öppningstider 2017:
Måndag: 09.30-14.00
Tisdag: 09.00-14.00
Onsdag: 09.00-14.00
Torsdag: 09.00-14.00
Fredag: Stängt
Lördag: Stängt
Söndag: Stängt

Mail:
Slopetrotter@slopetrotter.se

Få ett bra erbjudande

Semesterrådgivare

Våra semesterrådgivare finns på telefonen för att hjälpa er att finna den perfekta destinationen och hotell eller lägenhet till er skidresa. De hjälper också gärna till med att beställa skidskola, skiduthyrning och aktiviteter m.m. Våra semesterrådgivare är i alperna flera gånger om året och är därför alltid uppdaterade.

Emelie Högberg

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 208

emelie@slopetrotter.se

Niclas Rahnasto

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 207

niclas@slopetrotter.se

Henrik Rydberg

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 206

henrik@slopetrotter.se

Cristina Vernersson

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 238

cristina@slopetrotter.se

Sabina Lerche

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

sabina@slopetrotter.com

Øyvind Grøneng

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

oyvind@slopetrotter.se

Frederik Johnsen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

frederik@slopetrotter.se

Gustav Åberg

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 252

gustav@slopetrotter.se

Maiju Räsänen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

maiju@slopetrotter.se

Maja Olsen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

mo@slopetrotter.com

Jan Andersen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

jan@slopetrotter.se

Kenneth Karlsen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

kenneth@slopetrotter.se

Ann Katrine Flyvholm

Semesterrådgivare (Föräldrarledighet)

Tel.: 0770 37 37 57

slopetrotter@slopetrotter.se

Minna Henriksson

Försäljningschef

Tel.: 0770 37 37 57

minna@slopetrotter.se

Morten Christensen

Biträdande chef

Tel.: 0770 37 37 57

morten@slopetrotter.se

Guideansvariga

Vår guidechef tar emot alla ansökningar och frågor angående guide jobbet. Hon svarar gärna på frågor och berättar mer om arbetet, arbetsuppgifterna och livet som guide. Se lediga jobb i Alperna här.

Hanna Ingesson

Tel.: 0770 37 37 57

hanna@slopetrotter.se

Ekonomi & administation

Vår ekonomiavdelning och administrativa medarbetare utföra uppgifter såsom bokföring, transport, underhåll av hemsidan och mycket mer.

Mette Storm

Ekonomi

storm@slopetrotter.se

Bjarne Johansen

Ekonomi

bjarne@slopetrotter.se

Mette Werup

Ekonomi

mw@slopetrotter.se

Marknadsföring

Vår marknadsavdelning tar hand om all marknadsföringsrelaterade uppgifter bla. annonser, banners, nyhetsbrev och mycket mer.

Claus Bromer

Marknadsansvarig

Tel.: 0770 37 37 57

claus@slopetrotter.se

Ledningen

Ledningen tar hand om bla. all kontakt med samarbetspartners såsom hotell i alperna och transporter i form av buss och flyg.

Michael Rossen

Ekonomichef

Tel.: 0770 37 37 57

michael@slopetrotter.se

Christian Kerstens

Administrativ chef

Tel.: 0770 37 37 57

christian@slopetrotter.se

Slopetrotter Skitours Tfn. 0770 37 37 57 E-post slopetrotter@slopetrotter.se Frejgatan 13 Box 1578 114 79 Stockholm

Medlem av Resegarantifonden nr. 1712 och försäkrad enligt paketreselagen.

TEST
Anmäl dig till nyhetsbrevet

VILL DU TA DEL AV SLOPETROTTERS BÄSTA ERBJUDANDEN?

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev för att få:

- De bästa erbjudandena först
- Senaste nytt från Alperna
- Information till din skidsemester

Direkt i din inkorg!

* Du kan närsomhelst avregistrera dig från vårt nyhetsbrev