Kontakta oss idag!

Vi erbjuder prisvärda resor med prisgaranti och vill gärna ge dig de bästa förslagen till er kommande skidresa! Vi välkomnar dig därför att höra av dig till oss då vi sitter redo att hjälpa dig med att sätta ihop din perfekta skidsemester. Har du frågor eller funderingar är du därför alltid välkommen att kontakta oss.

Du når oss på telefon eller mail och ser våra telefontider och mailadress nedan:

Telefon:
0770 37 37 57

Öppningstider 2018:

Mandag: 09.00-17.00

Tisdag: 09.00-16.00

Onsdag: 09.00-16.00

Torsdag: 09.00-16.00

Fredag: 09.00-14.00

Lördag:STÆNGT

Söndag: STÆNGT

Mail:
Slopetrotter@slopetrotter.se

Få ett personligt erbjudande!

Låt oss ringa dig upp inom 4 timmar innanför våra öppettider.

Eller fyll i dina önskemål till din nästa skidsemester och vi kontaktar dig.

Fyll i dina önskemål till din nästa skidsemester

Semesterrådgivare

Våra semesterrådgivare finns på telefonen för att hjälpa er att finna den perfekta destinationen och hotell eller lägenhet till er skidresa. De hjälper också gärna till med att beställa skidskola, skiduthyrning och aktiviteter m.m. Våra semesterrådgivare är i alperna flera gånger om året och är därför alltid uppdaterade.

Henrik Rydberg

Travel Advisor

Tel.: 040 64 56 206

henrik@slopetrotter.se

Mikael Tröhler Widmark

Travel Advisor

Tel.: 040 64 56 238

mikael@slopetrotter.se

Øyvind Grøneng

Travel Advisor

Tel.: 040 64 56 209

oyvind@slopetrotter.se

Sabina Lerche

Travel Advisor

Tel.: 040 64 56 237

sabina@slopetrotter.se

Philip Kumlin

Travel Advisor

Tel.: 040 64 56 208

philip@slopetrotter.se

Emilie Gehl

Travel Advisor

Tel.: 0770 37 37 57

emilie@slopetrotter.se

Patrick Fuhrmann

Travel Advisor

Tel.: 0770 37 37 57

patrick@slopetrotter.se

Frederik Ahlefeldt

Travel Advisor

Tel.: 0770 37 37 57

fall@slopetrotter.se

Simone Skov

Travel Advisor

Tel.: 0770 37 37 57

simone@slopetrotter.se

Maja Olsen

Travel Advisor

Tel.: 0770 37 37 57

maja@slopetrotter.se

Frederik Johnsen

Team Leader

Tel.: 0770 37 37 57

frederik@slopetrotter.se

Guideansvariga

Vår guidechef tar emot alla ansökningar och frågor angående guide jobbet. Hon svarar gärna på frågor och berättar mer om arbetet, arbetsuppgifterna och livet som guide. Se lediga jobb i Alperna här.

Ekonomi & administation

Vår ekonomiavdelning och administrativa medarbetare utföra uppgifter såsom bokföring, transport, underhåll av hemsidan och mycket mer.

Slopetrotter Skitours Tfn. 0770 37 37 57 E-post slopetrotter@slopetrotter.se Frejgatan 13 Box 1578 114 79 Stockholm

Medlem av Resegarantifonden nr. 1712 och försäkrad enligt paketreselagen.

Vill du ta del av våra bästa erbjudanden?

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev!

För då får du:

✓ De bästa erbjudandena först
✓ Senaste nytt från Alperna
✓ Information till din skidsemester

Direkt i din inkorg!