Kontakta oss idag!

Vi erbjuder prisvärda resor med prisgaranti och vill gärna ge dig de bästa förslagen till er kommande skidresa! Vi välkomnar dig därför att höra av dig till oss då vi sitter redo att hjälpa dig med att sätta ihop din perfekta skidsemester. Har du frågor eller funderingar är du därför alltid välkommen att kontakta oss.

Du når oss på telefon eller mail och ser våra telefontider och mailadress nedan:

Telefon:
0770 37 37 57

Öppningstider 2017:
Mandag: 09.00-19.00
Tirsdag: 09.00-18.00
Onsdag: 09.00.18.00
Torsdag: 09.00-21.00
Fredag: 09.00-20.00
Lördag: 10.00-15.00
Söndag: 11.00-16.00

Mail:
Slopetrotter@slopetrotter.se

Få ett personligt erbjudande!

Låt oss ringa dig upp inom 4 timmar innanför våra öppettider.

Eller fyll i dina önskemål till din nästa skidsemester och vi kontaktar dig.

Fyll i dina önskemål till din nästa skidsemester

Semesterrådgivare

Våra semesterrådgivare finns på telefonen för att hjälpa er att finna den perfekta destinationen och hotell eller lägenhet till er skidresa. De hjälper också gärna till med att beställa skidskola, skiduthyrning och aktiviteter m.m. Våra semesterrådgivare är i alperna flera gånger om året och är därför alltid uppdaterade.

Niclas Rahnasto

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 207

niclas@slopetrotter.se

Henrik Rydberg

Semesterrådgivare

Tel.: 040 64 56 206

henrik@slopetrotter.se

Mikael Tröhler Widmark

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

mikael@slopetrotter.se

Øyvind Grøneng

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

oyvind@slopetrotter.se

Sabina Lerche

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

sabina@slopetrotter.se

Philip Kumlin

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

philip@slopetrotter.se

Maiju Räsänen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

maiju@slopetrotter.se

Emilie Gehl

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

emilie@slopetrotter.se

Maja Olsen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

mo@slopetrotter.se

Jan Andersen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

jan@slopetrotter.se

Patrick Fuhrmann

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

patrick@slopetrotter.se

Frederik Ahlefeldt

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

fall@slopetrotter.se

Louise Aakilde

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

louise@slopetrotter.se

Simone Skov

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

simone@slopetrotter.se

Ann Katrine Flyvholm

Tel.: 0770 37 37 57

slopetrotter@slopetrotter.se

Frederik Johnsen

Semesterrådgivare

Tel.: 0770 37 37 57

frederik@slopetrotter.se

Guideansvariga

Vår guidechef tar emot alla ansökningar och frågor angående guide jobbet. Hon svarar gärna på frågor och berättar mer om arbetet, arbetsuppgifterna och livet som guide. Se lediga jobb i Alperna här.

Hanna Ingesson

Guidechef

Tel.: 0770 37 37 57

hanna@slopetrotter.se

Ekonomi & administation

Vår ekonomiavdelning och administrativa medarbetare utföra uppgifter såsom bokföring, transport, underhåll av hemsidan och mycket mer.

Mette Storm

Ekonomi

storm@slopetrotter.se

Bjarne Johansen

Ekonomi

bjarne@slopetrotter.se

Mette Werup

Ekonomi

mw@slopetrotter.se

Slopetrotter Skitours Tfn. 0770 37 37 57 • E-post slopetrotter@slopetrotter.se • Frejgatan 13 • Box 1578 • 114 79 Stockholm

Medlem av Resegarantifonden nr. 1712 och försäkrad enligt paketreselagen.

VINN EN SKIDSEMESTER

VINN EN SKIDSEMESTER FÖR 4 TILL BAD GASTEIN

Det enda du ska göra är att svara på en enkel fråga.

I vilket land ligger Bad Gastein?